HAKKIMIZDA


Müşterilerine, güvenilir, süratli, kaliteli ve uygun fiyatlı servis hizmetlerini sunmayı hedefleyen firmamız bünyesinde başta; Arıza tespiti, Anakart onarımı, LCD Ekran onarımı / değişimi, yazılım sorunları çözümü olmak üzere notebook ve tablet ürünlerinde karşılaşabileceğiniz tüm arızalara karşı çözümler üretilmektedir. Easy Servis, yaklaşık 20 yıldan beri bilişim sektöründe hizmet gösteriyor olmakla birlikte, Türkiye'de notebook adaptör ve bataryası alanlarında 1. sınıf sarf malzemesi sağlamayı gerçekleştirmiştir. Ürünlerinin kalitesine güvenen firmamız, sarf malzemesi ürünlerine 2 yıl boyunca garanti veren tek firmadır.

Eğitimli ve kaliteli teknik kadrosu ile donanımsal ve yazılımsal tüm arızalı ürünler, laboratuvar ortamında tamir edilip gerektiği durumlarda yedek parça tedariki de eş zamanda sağlanmaktadır. Geniş ürün ve yedek parça stoku ile müşterilerine en kısa sürede servis hizmeti sunmayı kendisine görev edinmiştir. Teknik servis hizmetinde kullanılan tüm yedek parçaları kendisi ithal etmektedir ve Ar-Ge laboratuvarlarında ayrıcalıklı teknik servis hizmetlerini sunan firmamız, değişimini yaptığı donanım ürünleri için 1 yıl garanti vermektedir.

Firmamız, ISO 9001:2008, TSE, SGS gibi kalite belgelerine sahiptir. Uzman teknik kadrosu ile teknik serviste hizmet gören tüm cihazlar Ultrasonic yıkama sistemi ve Henkel kimyasalları ile temizlenmekte, ant-i statik paketleme aşamalarından geçerek müşterilere ulaştırılmaktadır.

Kalite ve kontrol bizim için çok önemli. Bu bağlamda servisimize gelen tüm cihazlar 12 aşamalı testten geçirilmektedir. Müşteri memnuniyetinin öneminin, her zaman ilk sırada olduğu firmamız bünyesinde müşteri temsilcilerimiz, müşteri cihazları ile ilgili her gelişmeyi müşterilerimizle paylaşmakta, onay alınması gereken durumlarda gerek elektronik ortam üzerinden gerekse telefon ile iletişim sağlayarak ilgili onayları almaktadırlar. Müşterilerimiz dilerlerse web sayfamız üzerinden kendileri de anlık olarak cihazlarının durumlarını görebilirler.

Müşteri memnuniyetini ana teması yapan Easy Servis olarak yaklaşık 20 yıllık sektör tecrübemiz ile müşterilerine en kaliteli servis deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz.

Saygılarımızla...

Yandex.Metrica